Cam ve Seramik Boyama

2

Gerçekten emek gerektiren ve emeğinizin karşılığını çıkan ürünleri görünce yaptığınıza değer bir uğraş olduğunu anlayacaksınız.  Evimizde ki desensiz, sade olan kavanozları boyayarak veya desenli peçete ile dekopaj tekniği uygulayarak yepyeni renkli ve desenli, görselliği ön plana çıkan kavanozlar hazırlayarak  hem mutfağımızı cıvıl cıvıl renklerle donatırız hemde sevdiklerimize  hediyeler yapabiliriz.

Aldığımız porselen objeleri boyayarak, desen yapıp, şık boncuklar yapıştırarak ve yaldızla boyayarak muhteşem süs eşyalarımızı kendi zevkimize göre tasarlayabiliriz.

Kursta,  bu güzel ürünleri yapan ve tarif yurdu ailesiyle paylaşan tüm kursiyer arkadaşlarımın eline emeğine sağlık..

Share.

About Author

Kim tatlılara hayır diyebilir ki! Kimileri hamur tatlılarına kimileri pastalara bayılır. Eşim pastaları sevmemesine rağmen ben ve oğlum pastayı çok severiz. Pasta deyip geçmemek lazım, hem göze hem mideye hitap eden o kadar çok çeşitli pastalar var ki saymakla bitmez. Meyveli pastalar en büyük zenginliğimiz ve ufak dokunuşlarla çok çeşitli pasta yapmak mümkün. Annem- babam Gaziantepli, İstanbul’da doğdum ve İstanbul’da yaşıyorum. Eşimin görevi nedeniyle 3 yıl Bingöl’de yaşadım. Evliyim ve bir çocuk annesiyim.

2 yorum

Leave A Reply