Eğlenceli Sunumlar

1

Yaz tatillerinde veya hafta sonu tatillerinde çocuklarımız ile birlikte rahat bir şekilde koşuşturmadan yapacağımız kahvaltı saatleri ve meyve saatleri için birlikte eğlenerek hazırlayabileceğimiz, değişik ve eğlenceli kahvaltı masaları hazırlayabiliriz. Özellikle de  kahvaltı yapmayan, meyve yeme alışkanlığı olmayan, yedirmekte zorlandığımız çocuklarımıza kahvaltı öğünü ve meyve yemeyi işkence halinden çıkartarak oyuna dönüştürüp zevkle yemelerini sağlarız.

Diğer taraftan ilk ve orta okullarda okuyan çocuklarımızın okullarında etkinlik kapsamında meyveler ile sunum yarışmaları yapılmaktadır. Onlar için kolaylıkla yapabilecekleri, meyvelere şekiller vererek görsellik kazandırmak için birbirinden güzel ve farklı örnekler çocuklarımız için yol gösteren sunumlar olacaktır.

Biz ailecek kahvaltı hazırlarken çok eğlendik. Umarım sizlerde bizim kadar eğlenceli zamanlar geçirerek meyve ve kahvaltı tabaklarınızı süsler, hazırlar ve  afiyetle tüketirsiniz.

 

 

Share.

About Author

Güne güzel bir kahvaltı ile başlamak, günün akışını komple değiştirebilir. Kahvaltının ve yemeklerin lezzetli olması tamamen sizin elinizde. Eğer buna karar verdiyseniz gerekirse bir günün tamamını feda edebilirsiniz. Ben böyle birisiyim ve detaycı olmam bana bu özelliği kazandırdı. Hiç kimsenin yapmadığı ve uğraşmayı göze alamadığı şeyleri yapmak hoşuma gider. Çocuklarım ve eşimin memnuniyetleri bütün yorgunluğumu unutturur. Ben Adana Ceyhanlıyım.2000 yılından bu yana Ankara’da yaşıyorum. Evliyim 2 çocuk annesiyim.

1 Yorum

  1. Yapılan süslemeleri çok beğendim ellerinize sağlık, hatta biraz önce basit olan birkaç tanesini denedim çocuklar bayıldı 🙂

Leave A Reply