Gümüş Tepsi Boyama

3

Evdeki kararmış, paslanmış ve çizilmiş eski gümüş tepsilerinizi yenilemek ister misiniz?  Hem çok şık hem de kullanışlı bir tepsiye dönüştürerek kullanabiliriz. Bu yıl katıldığım kursta arkadaşlarımın yaptığı tepsileri görünce ben de daha fazla dayanamadım ve ailemdeki çizilmiş olan tepsileri getirerek boyadım. Eski olan tepsileri yeni bir şekilde hediye ettiğimde onlar da inanamadı, o tepsi bu tepsi mi diye şaşırdılar. Ayrıca yeni tepsi almadan hem aile bütçesine katkıda bulunuyorsunuz hem de evdeki eskiyen eşyaları yenilemek çok zevkli bir hobi… Akrilik boya ile tepsiyi boyayarak üzerine ister fırça ile desenler çizin, isterseniz desenli peçete ile, isterseniz dekopaj tekniği, ister eskitme boya ile boyayın zevk sizin.. Boyanmış hazır hale gelen tepsimizi vernik sürerek kurutalım ve kullanalım.

Share.

About Author

Kim tatlılara hayır diyebilir ki! Kimileri hamur tatlılarına kimileri pastalara bayılır. Eşim pastaları sevmemesine rağmen ben ve oğlum pastayı çok severiz. Pasta deyip geçmemek lazım, hem göze hem mideye hitap eden o kadar çok çeşitli pastalar var ki saymakla bitmez. Meyveli pastalar en büyük zenginliğimiz ve ufak dokunuşlarla çok çeşitli pasta yapmak mümkün. Annem- babam Gaziantepli, İstanbul’da doğdum ve İstanbul’da yaşıyorum. Eşimin görevi nedeniyle 3 yıl Bingöl’de yaşadım. Evliyim ve bir çocuk annesiyim.

3 yorum

  1. Teşekkur ederim. Ortaya çıkan sonuçlardan bizde çok memnun olduk, hem tepsi yenilendi hemde evdeki eşya değerleniyor.

Leave A Reply