Merve’nin Davet Masası

0

Canım arkadaşım Merve bizi yazlık evlerinde çok güzel ağırlamıştı. O zaman tüm tarifleri fotoğraflamıştım ama yayınlamak bu zamana kısmet oldu. Ellerine sağlık hepsi birbirinden lezzetliydi..

Davet masası menüsü bayanların çok kafa yorduğu bir konu olduğu için, fikir vermesi açısından arkadaşımın davet menüsünü de sizler için paylaşıyorum.

davet menüsü

davet menüsü

bademli tavuklu pilav tarifi

bademli tavuklu pilav tarifi

peynirli sodalı börek tarifi

peynirli sodalı börek tarifi

kabaklı havuçlu meze tarifi

kabaklı havuçlu meze tarifi

Davet Masası Menüsü Tarifleri

Share.

About Author

Yemek tarifleri siteniz varsa, size sorulan ilk soru Nerelisiniz sorusudur. Osmaniye, Gaziantep veya Hataylıyım dediğinizde insanlar daha yakından ilgi gösteriyor. Takipçilerimiz, Resimli ve denenmiş tariflerimizi yaptıklarında siz bu işi biliyorsunuz, tam damak tadımıza uygun, nefis tarifler övgüsüne mazhar oluyorsunuz. Nereliyim sorusuna gelince, babam Gaziantepli, ben Hatay’da doğdum, Osmaniye’de büyüdüm ve 1997 yılından bu yana Ankara’da yaşıyorum. Osmaniye’de büyümüş olmam, Gaziantep ve Hatay yemek kültürü ile yetişmiş olmamda en büyük avantajım olmuştur. Evliyim ve 2 çocuk annesiyim. Benim ve her biri birbirinden değerli diğer şeflerimizin paylaştığı her bir tarifleri, birebir uyguladığınızda mükemmel sonuçlar alacağınızdan emin olabilirsiniz. Biz bu işi biliyoruz ve çok iddialıyız.

Leave A Reply