Okul Öncesi Etkinlikler

0

Çocuklarımızın el kaslarının gelişmesi, duygu ve hayal dünyasının güzelleşmesi için onlarla beraber günde en az yarım saat birlikte faaliyet yapmamızın çok önemli olduğunu uzmanlardan duyuyoruz.
Yapılan okul öncesi faaliyetler çok eğlenceli olduğu için kaliteli zaman geçiren çocuklarımız bitirdiklerinde bir şeyler başarmanın mutluluğunu yaşıyorlar haklı olarak.
Kendisine güvenen, kendisi ve çevresi ile barışık uyumlu çocukluk geçirmek önemlidir. İleride onları hayal ettiğimiz gibi büyüterek iyi ahlaklı, dürüst, sağlıklı ve idealleri olan gençler olarak görebilmek her anne babanın hayalidir. Bunun için yavrularımız ile vakit geçirmeli, onları anlamaya çalışmalı ve duygularını anlatabilmeleri için onlara fırsat vermeliyiz. Her zaman yanında olduğumuzu hissettirerek yetiştirelim ki beklentilerimiz gerçekleşebilsin.
Benim oğlum Yusuf Kerem ve arkadaşlarının yaptığı kreş faaliyetleri konusunda Büşra ve Hacer hanımlara katkılarından dolayı teşekkür ediyoruz. Ana sınıf faaliyetlerini ise çok değerli öğretmenimiz Düriye hanımın desteği ve yardımı ile tamamladıkları faaliyetleri fikir vermesi için resimleyerek sizler ile paylaşıyorum.

Share.

About Author

Yemek tarifleri siteniz varsa, size sorulan ilk soru Nerelisiniz sorusudur. Osmaniye, Gaziantep veya Hataylıyım dediğinizde insanlar daha yakından ilgi gösteriyor. Takipçilerimiz, Resimli ve denenmiş tariflerimizi yaptıklarında siz bu işi biliyorsunuz, tam damak tadımıza uygun, nefis tarifler övgüsüne mazhar oluyorsunuz. Nereliyim sorusuna gelince, babam Gaziantepli, ben Hatay’da doğdum, Osmaniye’de büyüdüm ve 1997 yılından bu yana Ankara’da yaşıyorum. Osmaniye’de büyümüş olmam, Gaziantep ve Hatay yemek kültürü ile yetişmiş olmamda en büyük avantajım olmuştur. Evliyim ve 2 çocuk annesiyim. Benim ve her biri birbirinden değerli diğer şeflerimizin paylaştığı her bir tarifleri, birebir uyguladığınızda mükemmel sonuçlar alacağınızdan emin olabilirsiniz. Biz bu işi biliyoruz ve çok iddialıyız.

Leave A Reply