Yusuf Keremin Kreşte Doğum Günü Kutlaması

0

Pasta yapmak ikram etmek ve yiyenlerdeki beğeniyi görmek hele hele bu yaptığımız pastayı her şeyimiz olan yavrularımız için ise yorgunluğumuzun yerini mutluluklar, sevinçler alıyor. Bende aslında yazın doğum günü olan oğlumun kutlamasını kreş arkadaşları ile yapmak isteyince maksat onların mutluluğu diyerek biraz hazırlık yaptım. Oğlum için doğum günü pastası hazırladığım sırada başımdan hiç ayrılmadı.

Kendisi de kreş arkadaşları da hazırladığım pastayı çok beğendiler. Özellikle erkek çocuklar futbol takımını görünce çok mutlu oldular. Yaptığım pastayı yeşil şeker hamuru ile kaplamak  isterseniz  pastanın en üst kısmına ganaj yaparak şeker hamuru açıp kaplayabilirsiniz. Bizim çocuklar sevmediği için ben en üst kısmına ıspanaklı kek yapıp robottan geçirerek halı saha görüntülü pasta tasarladım. Sonuç çok güzel ve lezzetli oldu. Oğlum, kreş arkadaşları,veliler ve sevgili öğretmenlerimiz yaş pasta ve diğer yaptığım ikramları yedikten sonra çok beğendiklerini ve hafif bulduklarını söylediler. Çocuklarımızın yüzlerindeki mutluluk yaptığımız emeğin en güzel karşılığı olsa gerek.

Sizlerde yavrularınız için kendi emeğiniz ile içerisine sevginizi kattığınız pastalar hazırlamak isterseniz burada sizler için verdiğimiz tariflerden faydalanabilirsiniz.

çocuk doğum günü menüsü

çocuk doğum günü menüsü

futbol sahalı yaş pasta tarifi

futbol sahalı yaş pasta tarifi

havuçlu cezerye tarifi

havuçlu cezerye tarifi

 

Çocuk Doğum Günü Masası Tarifleri

Share.

About Author

Yemek tarifleri siteniz varsa, size sorulan ilk soru Nerelisiniz sorusudur. Osmaniye, Gaziantep veya Hataylıyım dediğinizde insanlar daha yakından ilgi gösteriyor. Takipçilerimiz, Resimli ve denenmiş tariflerimizi yaptıklarında siz bu işi biliyorsunuz, tam damak tadımıza uygun, nefis tarifler övgüsüne mazhar oluyorsunuz. Nereliyim sorusuna gelince, babam Gaziantepli, ben Hatay’da doğdum, Osmaniye’de büyüdüm ve 1997 yılından bu yana Ankara’da yaşıyorum. Osmaniye’de büyümüş olmam, Gaziantep ve Hatay yemek kültürü ile yetişmiş olmamda en büyük avantajım olmuştur. Evliyim ve 2 çocuk annesiyim. Benim ve her biri birbirinden değerli diğer şeflerimizin paylaştığı her bir tarifleri, birebir uyguladığınızda mükemmel sonuçlar alacağınızdan emin olabilirsiniz. Biz bu işi biliyoruz ve çok iddialıyız.

Leave A Reply